Doradztwo Finansowe Sosnowiec, Dotacje, Kredyty, Pożyczki, Ubezpieczenia, Leasing, Chwilówki
Nasza strategia Efekt Finanse, Sosnowiec
DORADZTWO
FINANSOWE
O firmie Doradztwo Finansowe Efekt

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży finansowej, pragniemy zaoferować Państwu szereg usług i rozwiązań finansowych z wykorzystaniem najlepszych praktyk rynkowych.

Nieustannie dokładamy starań, aby nasza oferta zarówno w zakresie kredytów, pożyczek jak i ubezpieczeń, adresowana do Klientów Indywidualnych oraz Firm, była aktualna i atrakcyjna, nadążająca za zmieniającymi się trendami i wymogami.

Dzień po dniu dla naszych Klientów, staramy się rozwiązywać małe i większe problemy natury finansowej z maksymalnym zaangażowaniem z naszej strony.

Oferujemy zarówno tradycyjny sposób współpracy polegający na osobistych spotkaniach, jak również z wykorzystaniem elektronicznych możliwości komunikacji, aż po nasze platformy internetowe, umożliwiające dostęp do całej gamy atrakcyjnych produktów i usług, dostępnych z każdego miejsca na świecie.

Zapraszamy do współpracy
zespół Efekt Finanse
Bezpłatne doradztwo finansowe

Mając na pierwszym miejscu interes i satysfakcję Klientów, nie pobieramy  dodatkowego wynagrodzenia za nasze usługi i doradztwo. Jesteśmy wynagradzani przez instytucje finansowe, z którymi współpracujemy od lat.
Z tego też powodu oferowane przez nas Kredyty i Ubezpieczenia są w takiej samej, a często niższej cenie, jak w przypadku zakupu w macierzystej sieci sprzedaży. Decydując się na współpracę z nami macie Państwo pewność, że nasze doradztwo nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, a prezentowane oferty są zawsze konkurencyjne cenowo i optymalnie dopasowane do potrzeb Klientów.

Witamy na stronie  Efekt Finanse
Copyright © 2015-2019
Efekt Finanse
                         Wszelkie Prawa Zastrzeżone                                                     DESIGNED BY EfektFinanse
MENU