Hipoteka Kredyt wniosek
Kredyt gotówkowy Sosnowiec
Kredyt gotówkowy Doradztwo EfektFinanse
DORADZTWO
FINANSOWE
Kredyt Hipoteczny MDM, Sosnowiec

Kredyt Gotówkowy

- to pieniądze pożyczane na dowolny cel np. od Banku.
Podstawowym czynnikiem decydującym o możliwości otrzymania kredytu jest tzw. zdolność kredytowa Klienta (kredytobiorcy).
Zgolność kredytowa obliczana jest przez każdy Bank nieco inaczej i w dużej mierze zależy od wysokości i źródła dochodów kredytobiorcy.
Ponadto, do obliczania zdolności kredytowej brana pod uwagę jest sytuacja rodzinna (ilość osób na utrzymaniu) oraz kwoty misięcznych obciążeń w postaci rat kredytowych,

W naszej ofercie można znaleźć kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, refinansowe i samochodowe wielu Banków.
Współpracujemy zarówno z najczęściej wybieranymi na Polskim rynku Bankami, jak również z Bankami posiadającymi ofertę dostosowaną do specyficznych wymagań Klientów, zapewniającymi indywidualne podejście i nowoczesne rozwiązania.
Posiadamy specjalną ofertę dla "profesjonalistów", pracowników sektora publicznego i seniorów bez ograniczeń wiekowych.


W przypadku zainteresowania Bankową ofertą kredytową, prosimy o kontakt za pośrednitwem formularza kontaktowego na naszej stronie lub w tradycyjny sposób: telefonicznie bądź osobiście w naszym biurze.
Kredyt bankowy
KREDYT GOTÓWKOWY I KONSOLIDACYJNY
KREDYT HIPOTECZNY

Kredyt Hipoteczny

- to kredyt na sfinansowanie zakupu mieszkania, domu lub działki. Pieniądze uzyskane z kredytu hipotecznego możemy przeznaczyć na zakup nieruchomości używanej, jak i nowej np. wprost od dewelopera.
Kredyt hipoteczny może posłużyć na finansowanie budowy domu lub remontu nieruchomości.
W każdym z powyższych przypadków jest to zazawyczaj kredyt długoterminowy, z okresem kredytowania nawet do 35 lat, którego spłata jest zabezpieczona hipoteką, z wpisem w księdze wieczystej nieruchomości na rzecz banku udzielającego kredytu.

Odmianą kredytu hipotecznego jest

Kredyt Hipoteczny Mieszkaniowy

, który różni się od kredytu hipotecznego przeznaczeniem środków otrzymanych z kredytu.
W tym przypadku celem jest nabycie nieruchomości mieszkalnej a pieniądze z udzielonego kredytu są
 

Kredyt Refinansowy

- to kredyt przeznaczany na spłatę tylko jednego kredytu hipotecznego lub pożyczki hipotecznej w sytuacji, gdy zmieniające się rynkowe warunki udzielania kredytów, a zwłaszcza spadek oprocentowania w stosunku do oprocentowania aktualnie spłacanych kredytów daje znaczne korzyści finansowe kredytobiorcy.
Kredyt refinansowy ma także zastowanie w sytuacji, kiedy po stronie kredytobiorcy występują problemy z utrzymaniem regularnych spłat. Wtedy też rozłożenie okresu spłaty na dłuższy skutkuje obniżeniem wysokości raty.
Kredyt Refinansowy warto również wziąć pod uwagę, gdy spłacamy kredyt w walutowy i mamy do czynienia ze znacznym obniżeniem kursu waluty w dniu refinansowania w stosunku do dnia podpisania poprzedniej umowy kredytowej.
 
Poniżej prezentujemy krótką charakterystykę Kredytów Bankowych.
przekazywane bezpośrednio do sprzedającego. Kredyt ten nie może być przeznaczony na zakup gruntów ornych czy nieruchomości o innym przeznaczeniu.
stałych wydatków i zobowiązań. Kredyt gotówkowy oferowany jest do 10 lat, a w niektórych Bankach nawet dłużej. Maksymalne kwoty kredytu gotówkowego dochodzą do 200.000 złotych, a decyzje kredytowe podejmowane są w czasie kilkunastu minut.

Kredyt Konsolidacyjny

- to popularna odmiana kredytu gotówkowego, przeznaczona na spłatę całości lub części innych kredytów i zobowiązań.
Klient zaciągający kredyt konsolidacyjny zyskuje połączenie wszystkich rat w jedną, o obniżonej wysokości w stosunku do spłacanych dotychczas.
W niektórych przypadkach przy okazji konsolidacji istnieje możliwość  dobrania dodatkowej gotówki.
Odmianą kredytu konsolidacyjnego jest kredyt konsolidacyjny hipoteczny.

Kredyt Konsolidacyjny Hipoteczny

- cechują zazwyczaj znacznie wyższe kwoty niż w przypadku kredytów gotówkowych, a ich wyznacznikiem jest wartość zabezpieczenia w postaci nieruchomości. W przypadku kredytu konsolidacyjnego hipotecznego mamy do dyspozycji zdecydowanie dłuższy okres spłaty kredytu sięgający nawet 35 lat, przy jednocześnie niższym  oprocentowaniu na poziomie kilku procent w skali roku.
Kredyt MDM mieszkaniowy
Osoby starające się o kredyt hipoteczny mieszkaniowy mogą po spełnieniu określonych wymagań, skorzystać ze specjalnego dofinansowania państwa w ramach programu

MdM czyli "Mieszkanie dla Młodych"

, przeznaczonego na pomoc w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi. Aktualne kryteria kwalifikujące do programu MdM oraz szczegóły dopłat, a także wiele przydatnych informacji można znalźć na stronie - Link.
Kredyt bankowy złóż wniosek
Copyright © 2015-2019
Efekt Finanse
                         Wszelkie Prawa Zastrzeżone                                                     DESIGNED BY EfektFinanse
MENU